Kedvezményezettek Listája - GreenLight pályázatok 2018-2024
Tisztelettel megkérjük eddigi kedvezményezettjeinket hogy ne nyújtsanak be hozzánk újabb támogatási kérelmet, mivel szeretnénk másokat is támogatni!

Jelenlegi helyzetre való tekintettel a megnövekedett támogatási kérelmek kielégítése érdekében csak 1db pályázatot nyújtson be!

Köszönjük!

Tisztelt Pályázó, a támogatottak listájának megtekintése előtt olvassa el figyelmesen az alábbiakat!

Pályázóink egy része mindent megkapott, amit megjelölt az adatlapon, másoknak sajnos csak résztámogatás jutott.

Kiemelten törekedtünk arra, hogy minden honlapigényt ki tudjunk elégíteni, ezért eddigi kiírásaink során mindenkit támogattunk! Honlapkészítés esetén ez hatalmas szám, ezért erre különösen büszkék vagyunk.

A támogatottak számára csak azokról a támogatásokról küldünk értesítést, amit megítéltünk nekik.
A kiküldött értesítések mindegyike egységesen a pályázat záródátumokhoz időzítve 60 nap határidőt ad arra, hogy a pályázók a támogatói szerződést kitöltve és aláírva visszaküldjék részünkre.

Aki a záródátumot követően a 60 nap határidőig elmulasztja a visszaigazolást, és/vagy az aláírt szerződés visszaküldését, az eleshet a támogatástól.

Köszönjük, hogy figyelemmel kísérik tevékenységünket, köszönjük, hogy pályáztak!

Hírlevélben minden nyertes pályázót értesítettünk! Az értesítés a pályázatban megadott email címre lett megküldve! Amennyiben nem találja a levelet, kérem ellenőrizze a SPAM mappát is! 

Azok akik nem lettek kedvezményezettek, értesítést nem küldünk, sem elutasítással kapcsolatos pályázati értékelést!

Lássuk a Támogatottak listáját (Nyertes pályázók)

2020 Q2 pályázatunk kedvezményezettjei:

Júniusi zárás

First Name (Billing) Last Name (Billing) Company (Billing) City (Billing) State Code (Billing) Country Code (Billing)
Szalontai László Miskolc BZ HU
Lajos Fekete Mezőzombor BZ HU
Tamás Bogdán Bogdán Tamás e.v Kaposvár SO HU
Takács Ádám Miskolc BZ HU
Szemkó Józsefné Adóz6 Kft. Ózd BZ HU
Adrienn Fehértói-Für Fehértói-Für Adrienn Henrietta E.V. Újfehértó SZ HU
Nemesné Kurcz Franciska Budapest BU HU
Gyuláné Kiss Nyíregyháza SZ HU
Ágota Mihókné Szilágyi Létavértes HB HU
Marton Csabáné Nagykőrös PE HU
Szántai István Albana-Ker Kft Nyírgyulaj SZ HU
Annamária Márkus-Kovács Sümeg VE HU
Zsombor Andirkó Veszprém VE HU
Emőke Andrea Bába Tápiógyörgye PE HU
András Agoston Kecskemet BK HU
Anett Mészáros Sopron GS HU
Aniko Kanalas PINK ROSA KFT Budapest BU HU
Anita Ristic Budapest BU HU
Anita Árki Leányvár KE HU
Anna Hantos Pécs BA HU
Ferencné Szabó Kisfástanya SZ HU
Annabella Szabo Nyiregyháza SZ HU
Anikó/Györgyné Gráczik Csabacsűd BE HU
Annamária Zwickl Budapest BU HU
Lászlóné Tóth Pásztó NO HU
Terézia Antal Budapest BU HU
István Apáthy Hévizgyörk PE HU
Sandor Balla SC APROPO SRL Paulesti, SM RO
Józsefné Ágoston Aramisz Plusz Kft Dunaújváros FE HU
Lajosné Kele Nagyatád SO HU
Virág Árkosi Pècs BA HU
Áron Kumich Kelebia BK HU
Árpád Rózsa Székelyudvarhely HR RO
Boldizsár József Arton Tűzvédelem Kft. Erdőkertes PE HU
László Tóth Aszódi Futball Club Aszód PE HU
Anita Török ST-Dekor 2017 Bt. Hódmezővásárhely VE HU
Attila Merzsa Hetin RS
János Boros Sárbogárd FE HU
László Bagi e.v. Budapest BU HU
Zsoltne Bajnógel Rózsaszentmárton HE HU
László Bajor Szekszárd TO HU
Szilvia Baki Cymbidium Home Kft Zalalövő ZA HU
László Gabriella Aranyosgadányi Horvát Nemzetiségi Önkormányzat Aranyosgadány BA HU
Zsolt Balanyi Kecskemét BK HU
Balázsi Ágnes Balazsi Agnes PFA Filia CV RO
Andrea Balogh Dunaújváros FE HU
Katalin Balogh Lengyeltóti SO HU
Renata Baloh Live&Learn Uzhhorod Kárpátalja UA
Balta Józsefné Lesencetomaj VE HU
Jánisné Bán Mezőkövesd BZ HU
Barbara Marosvölgyi Ercsi FE HU
Szilvia Sóberné Szalai Nagykőrös PE HU
Éva Kissné Bartha Budapest BU HU
Barta Csilla Orgovány BK HU
Istvánné Baticz DODO Kutyakozmetika Nagykanizsa ZA HU
Bátor András Szabó Budapest BU HU
Enikő Birtalan Tök VE HU
Tímea Becsei Szabadka RS
Éva Bedő BEDO EVA I.I. Glajarie MS RO
E. László Both Budapest BU HU
Péter Bene Sopron GS HU
Jolán Benkő Beregràkos Munkàcsi járàs UA
István Bencsics Budapest BU HU
Pál Márton Benyovszky Mezőberény BE HU
Viola Borbélné Berek Paks TO HU
Renáta Berényiová SSOŠ obchodu a služieb s vjm Veľký Meder -MKSZSZ Nagymegyer Veľký Meder – Nagymegyer SK
Ágota Beresnyák Kecskemét BK HU
Bernadett Doszpot Szentgotthárd VA HU
Ferencné Bernáth Érd PE HU
Zita Bernáth Tamási TO HU
Berta Szabadi Budapest PE HU
Ferencné Balogh Hajdúböszörmény HB HU
Arnold Cseh Prodbingo Ghelinta CV RO
Melinda Birta Szováta MS RO
Zsuzsanna Zékányné Bubori Mindszent CS HU
Ágnes Fekete Kiskunfélegyháza BK HU
EMMA BLAGA BLAGA EX FOR SRL GYIMESFELSOLOK HR RO
Tibor János Sipos Szentes CS HU
Bálint Bodó Magyarországi EL§A Egyesületek Szövetsége Budapest BU HU
Kamilla-Erzsébet Bodó Mezőmadaras/Mădăraş MS RO
László Dr Bogdán Mohács BA HU
István Bálint Mezőkövesd BZ HU
Józsené Bollók Abasár HE HU
Anna Tóthné Boncsér Tóthné Boncsér Anna EV Tiszaújváros BZ HU
Bonifácné Péter Himesháza BA HU
Borbála Jablanov Újvidék RS
József Borkó Nyírtass SZ HU
Laczkó Borbála Budapest PE HU
Bernadett Bota Barcs SO HU
Tibor dr Csőszi Dél- Alföld D. B J E Alapítvány Kecskemét BK HU
Nagy Brigitta Budapest BU HU
Budai Barna Lorand ACS Sporting Gernyeszeg Targu Mures MS RO
Katalin Bury Budapest BU HU
Zoltán Hidegföldi Dunaszeg GS HU
Vései Attila Col-Ép-Gép Bt Pápa VE HU
Andrea Croitorné Berényi Méhkerék BE HU
Varga Ferencné Bogács BZ HU
József Varga Zirc VE HU
Georgina Czékus Mórahalom CS HU
Tamás Czakó Lőrinci HE HU
Császár Péter Császár Péter EV. Budapest BU HU
Beáta Csizmadia Mezőkövesd BZ HU
Csaba Diósy Citadela Sombor RS
Dávid Cseh Kecskemét BK HU
Ferencné Csekő Görgetegi Hagyományőrző Egyesület Görgeteg SO HU
Gizella Csengődine Nagy Kiskőrös BK HU
Csőke Erika Mór FE HU
Sülysápi Csicsergő Óvoda Sülysáp PE HU
Attila Gersits Kiskunhalas BK HU
László Csipkés Kazincbarcika BZ HU
Kinga Csiszér Cozmeni HR RO
Csaba Radnóthy Budapest BU HU
Klára Fejes Táborfalva PE HU
Dani Tivadar Gyöngyös HE HU
Dániel Béla Bihari Cigányzenekar Debrecen Kuturális Egyesület Debrecen HB HU
Alexandra Kiss DarkNest-Flower Bt. Budapest BU HU
Matyi-Bokolosz Dénes Budapest PE HU
Dániel Dibusz Pécs BA HU
Laszlo Szel Dielle doo Subotica Subotica RS
Jánosné Dohányos Jánosné Tótkomlós BE HU
Jánosné Domján Kiskunhalas BK HU
Dorottya Lakatos Budapest BU HU
Gabriella Pap-Kerekes MISKOLC BZ HU
Zoltán Gonda Budaörs PE HU
Dr.Botta Tibor Kecskemét BK HU
Gézáné Dr. Burai Veszprém VE HU
Dr Laczkó Magdolna BABAMED DrLaczkó Egészségügyi SzBt Üllő PE HU
Károly Két Kő Bt. Cegléd PE HU
Hajnalka Horváth-Dudás Kunfehértó BK HU
Zoltán Nagy Dzt Produkció Mezőtúr JN HU
Maja Erdődi Budapest BU HU
Edina Csonkáné Kis Rózsafa BA HU
Valaska Edit Vésztő BE HU
Tünde Éger Győr GS HU
Egri Zsuzsanna Szucskó és Fia Kft Miskolc BZ HU
Fanni Eke Pomáz PE HU
Magyar Elektrográfiai Társaság Budapest BU HU
Zoltánné Duró Püspökladány HB HU
Evelin Szanyi Kisdobrony Kárpátalja UA
Elvira Szalai Szalai Elvira Klára EV Gödöllő PE HU
Emese Pásztorné Meskó Aszód PE HU
Emília Nagy Tiszaföldvár JN HU
Józsefné Tóth Kehidakustány ZA HU
Mónika Kovács Kőszeg VA HU
Enikő Boros Szolnok JN HU
Ernőné Pap Pap Ernőné e.v. Pécs BA HU
Zsuzsanna Barta Sülysápi Csicsergők Közhasznú Alapítvány Sülysáp PE HU
Erdős András Hajduboszormeny HB HU
Erzsébet Rudolf Tihany VE HU
Apáti Barnabásné Interbons Kft. Budapest BU HU
Gergely Tóth Eszencia autó kft Tokaj BZ HU
Eszter Somogyi Gödöllő PE HU
Eszter Vörösné Strausz Kismaros PE HU
Vivien Németh Gersekarát VA HU
Etelka Rácz Eti Art Nyíregyháza SZ HU
Éva Mózes Izsák BK HU
Éva Vilcsekné Vendégh Mátyásdomb FE HU
Éva Gál Catamaran Apartmanház Kft. Budapest BU HU
Éva Anna Amzler Ing. Éva Anna Amzler Panyidaróc SK
Istvánné Baán Pápai Nyugdíjasok Érdekvédelmi-Érdekképviseleti Egyesülete Pápa VE HU
Somogyi Sándorné Somogyi Sándorné E.V. Törökbálint PE HU
Bedleg Evelin Bácska Topolya RS
Józsefné Miklós Szeged CS HU
Grazyna Fábián Miskolc, BZ HU
Anna Farkas Zalaegerszeg ZA HU
Hajnalka Farkas Band MS RO
Gáborné Fazekas Görbeháza HB HU
Elisabeta Felhazi Vajdakamaras CJ RO
Gábor Kopecsni Kopecsni Gábor – Felföldi Baranta Petrovce SK
Ferenc Bogdán Paks-Hegyespuszta TO HU
GULYÁS GYÖRGYI Munkanélküliek és Családsegítők szociális Kulturális Alapítványa Kunszentmárton JN HU
Attila József Szalay FILTERKER Bt. Eger HE HU
Gábor Farkas Szeged CS HU
Tünde Geiszt Szeged CS HU
Julianna Takács Monor PE HU
Adrián Fodor Fodor Agrar doo Tamásfalva (Hetin) RS
József Győző Fogas Budapest BU HU
Gyula Vass Karcsa BZ HU
Ferenc Pelles Nyíregyháza SZ HU
Attila Kovács P.f.a Kovacs A-I ATTILA Praid HR RO
Ilona Fridrich-Nagy Piliscsaba PE HU
Teréz Fülöp 6044 Kecskemét BK HU
Ildikó Fuxné Németh Gárdony, Agárd FE HU
Adrianna Guci Fashion Katarina Temerin RS
Ágota Gecse Szentkatolna CV RO
Sándor Gál Budaörs PE HU
Botond Gagyi Kolozsvár CJ RO
Gábor Bálint Budapest BU HU
Zoltán Galambos Szeged CS HU
Gál Sándorné Poroszló HE HU
Gergely Gánya Sóskút PE HU
István Gézáné Gulyás Budapest PE HU
Zsófia Géczi Hiperion Solar Kft. Budapest BU HU
MÁRIA GECSE Kovászna CV RO
Ibolya Gortváné Gere Szászberek JN HU
Melinda Tánczos SanCraieni HR RO
Erős Gèza Temerin RS
Ágnes Palkovics Csór FE HU
Enikő Mag Fodor Gömöri Ifjűsági csoport Rimavská Sobota/ Rimaszombat SK
Zoltán Földesi Mezőtúr JN HU
Károly Tóth Füzesgyarmat BE HU
Györgyi Turbuk-Hegedüs Szekszárd TO HU
Andrea Guci Temerin RS
Gulyás József Vát VA HU
Gyula Gunázer Kisbér KE HU
Etelka Dr. Gundyné Erdei Nógrádkövesd NO HU
Ervin Gyaraki Pécs BA HU
József Gyarmati Miskolc BZ HU
Éva Gyetvainé Kolonics Nagylózs GS HU
Kántor Gyula Mád BZ HU
Mária Győriné Kőhalmi Miskolc BZ HU
Sarolta Hollósi Civil Önerő Egyesület Székesfehérvár FE HU
Katalin Májerné Kéki Nyíregyháza SZ HU
Gyöngyi Viczián Budapest BU HU
Bándy György Kerepes PE HU
Jenő György MINDEN AMI AUTO SZEKELYUDVARHELY HR RO
György Gyurkovits Győr GS HU
Katalin Gyurmánczi Budapest VE HU
Zsanett Harmath Oromhegyes RS
Dr. Haász Sándor Sopron GS HU
Ágnes Petőczné Hajnal Békéscsaba BE HU
Hajnalka Varga-Balogh Thermo Control FM Kft. Budaörs PE HU
HAJNALKA FARKAS GÖDÖLLŐ PE HU
Halmagyi Levente Turda CJ RO
Józsefné Hazadi Miskolc BZ HU
BIHARI MÁRTA SC Hedon SRL Székelyudvaehely HR RO
Janos Hegedus Budapest BU HU
Hegedűs János Miskolc BZ HU
Hegedüs Zsuzsanna Győr GS HU
Zoltán Heirich Nagykozár BA HU
Attila Kohári Kohári Attila EV Szolnok JN HU
Nagy zoltánné Nagyhalász SZ HU
Herr Norbert Fonyód VE HU
Veronika Papp Mogyorósbánya KE HU
Árpádné Takács Bácsalmás BK HU
Lajos Hájas Szentmártonkáta PE HU
Józsefné Rafai Pilisborosjenő PE HU
Edit Hlatkiné Kántor Százhalombatta PE HU
Helén Mária Hollósy pilis PE HU
Mónika Horváth Pécs BA HU
Melinda Soltész Budapest BU HU
Péter Borkó AGENCY-95 BT Balmazújváros HB HU
Péter István Turai Kistarcsa PE HU
PÁlné Hursán Kondoros BE HU
Hippele Tibor Mór FE HU
Imre Lajosné Földvári Földvári Imre Lajosné e.v. Monor PE HU
KURDI Katalin Harka GS HU
István Hájas Debrecen HB HU
Judit Ignácz Budapest PE HU
János Szabó Nyíregyháza SZ HU
Ildikó Angéla Fónad Baracs FE HU
ILDIKO LASZLO ODORHEIU SECUIESC HR RO
Rita Ilisicsné Császár Fonyód SO HU
Ilona Nagyné Krisztián Budapest PE HU
Ilona Benkó Tabdi BK HU
Ilona Gulyás Üröm PE HU
Kálmán Lantos Budapest BU HU
SZABOLCS ILYÉS Asociatia sportiva Sekler Teqball Team SZÉKELYUDVARHELY HR RO
Imre Balog Balog Imre Hajdúhadház HB HU
Attila Guci Eko No.1 Temerin RS
Lajos Makalicza Szeged CS HU
Zoltán Mócz Mócz Zoltán e.v. Elek BE HU
István Zupkó Budapest BU HU
Vass Zsolt Szada PE HU
Györgynè Irha Révleányvár BZ HU
István Csoma Gödöllő PE HU
István Dudás Budapest PE HU
István Tóth Balatonalmádi VE HU
István Kátai Sepsiszentgyörgy CV RO
Eszter Istvan Csatoszeg HR RO
Imre Szelőczei Szomód KE HU
Ákos Dezső Varga Iuvenis Geomoriensis Serke SK
Inna Iván Nagydobrony Kárpátalja UA
Ivett-melinda Csorba Vargyas CV RO
Botond Izsák Székelyudvarhely HR RO
Zsuzsanna Megyesfalviné Iacobovici Rehab-Pont Kft Rétság NO HU
Mária Jakab Kisvárda SZ HU
Bali János Nagykanizsa ZA HU
Beatrix Járai Pilis PE HU
Lajosné Jenei Debrecen HB HU
Andrásné Jeszenszki Nagyréde HE HU
József Kakuja Székesfehérvár FE HU
Sütő József Hajmáskér VE HU
Józsefné Szűcs Jászberény JN HU
Imre Ónadi Courtinvest Kft. Debrecen HB HU
Judit Radics Kiskunmajsa BK HU
Judit Sándor Szeged CS HU
Viola Juhászné Gemzse SZ HU
Mandácskó Lászlóné Baktalórántháza SZ HU
Júlia Szabó Szürte Ungvári járás UA
Judit Tóthné Tóth Miskolc BZ HU
Gyula Janosne Kapuvari Monorierdő PE HU
Katalin Kovácsné Bokros Szűcsi HE HU
Terézia Kalocsáné Sas Tiszavárkony JN HU
Kántor Immánuel Kantor Immanuel PFA Bálványosváralja CJ RO
Károly Tóth Szentendre VE HU
Máté Károlyi Szomód KE HU
Bea Karsai Szob PE HU
Máté Kascsák Budapest BU HU
Tibor Kassai Kaposvár SO HU
Katalin Kővágóné Vaszar VE HU
Melinda Leidl Örvényes VE HU
Andrasne Dr. Katona Szeged CS HU
Gábor Kecskés Gr&Ka-Financial Kft Dabas PE HU
Kecskés Tibor Budapest VE HU
Karina Kecskés Miskolc BZ HU
Erika Kovács Abony PE HU
Endre Kovács Szentgotthárd VA HU
Ferenc Csonka Győr GS HU
Gabriella Kelemen Zenta RS
Gabriella Kertész KAPOSVÁR SO HU
Ferencné Kéninger Napkor SZ HU
Kinga Hisztay-Nagyfejeő Egerszólát HE HU
Zsolt Feszty KINGYES s.r.o. Komárno SK
Király Csanád Tapolca VE HU
Kiri Istvánné Csongrád CS HU
Attila Kisander Váralja TO HU
Lajos Kis Székesfehérvár FE HU
Adrienn Kiss Győr GS HU
Péter Kiss KidMix Nonprofit Kft Szeged CS HU
Kiss László Gyergyóújfalu HR RO
Andrea Judit Kiss Kiss Andrea Judit e.v. Szolnok JN HU
Miklósné Kiss Eger HE HU
kiss karoly Suseni HR RO
László Kollár Szalánta BA HU
Péterné Pokorny Budapest PE HU
Klenoczky Sándorné Salgótarján NO HU
Károly Nagy Püspökladány VE HU
Mihály Péter Kerekes Monorierdő PE HU
Kocsis Etelka Magánszemèly Bácskossuthfalva RS
Ignacne Simon Dévaványa BE HU
Zsolt Kolay Kolay-Bau Kft. Miskolc BZ HU
Judit Kollár Cserkeszőlő JN HU
Petra Kolonics Öskü VE HU
Katalin Komlósi Békéscsaba BE HU
Dana Konc Jandan S. R. O. Plášťovce SK
Balázs Koncsek Kaposvár SO HU
Kondor edit Budapest VE HU
Róbert Lőrincz Kondor KLR Kápolnásfalu HR RO
Csabáné Kónya Noszvaj HE HU
Kőszeghy Valéria Hetyeni Általános Iskola Hetyen Kárpátalja UA
Andrea Kovács Kovács Andrea EV Nyíregyháza SZ HU
Balázs Kovács Kovács Balázs Egyéni Vállalkozó Budapest BU HU
János Kovács A Sikeres Csapatjátékokért Közhasznú Alapítvány Székesfehérvár FE HU
Zoltán Kovács Hodász SZ HU
Dávid Kozma Debrecen HB HU
György Kramm Nagynyárád BA HU
Istvánné Strihó Becske NO HU
Maja Stella Uller Ada RS
Krisztina Koncz Criss Budapest BU HU
Krisztina Ginter Budaörs PE HU
Erdei Judit Egyéni vállalozó Tiszavasvári SZ HU
Andrea Kultsár Zalaegerszeg ZA HU
Jánosné Dombai Mohács BA HU
Kátai Zsuzsánna SEPSISZENTGY0RGY CV RO
Csaba Laczó Dömsöd PE HU
Ladislav Ťažký Ladislav Ťažký – T-projekt Gemerský Jablonec SK
Lajos Laposa Zalaegerszeg ZA HU
Józsefné Lampert Tiszasziget CS HU
László Szakács Szakács és Társa Kereskedelmi Bt. Szentlőrinc BA HU
Látkóczki Edit Budapest VE HU
Márk Lebujos Nyíregyháza SZ HU
Viktória Dr.Lebujosné Stiránszki Nyíregyháza SZ HU
Eszter Letícia Lengyel Nyírtét SZ HU
Ágnes Ligeti Szekszárd TO HU
Józsefné Liszatz Görcsönydoboka BA HU
Adam Ljubanic Ada RS
Lomniczi Attila Hidro-Tech Bt Sátoraljaújhely BZ HU
Krisztina Lőrincz Érmihályfalva BH RO
Irén Lovász KÉTELL BT SOLYMAR PE HU
Józsefné Lovász Csongrád CS HU
István Lövey Budapest BU HU
Luigics Antal Baj KE HU
Miriam Mikle Naszvad SK
Jánosné Majoros Családi Csemege Nyíregyháza, Borbánya SZ HU
Makhoul Samir Makhoul Family Kft Hajdúszoboszló HB HU
Géza Károly Makkos Balatongyörök ZA HU
Krisztina Mándli Budapest VE HU
Bernadett Ivánkovicsné Reznyák Nick VA HU
Ferencné Nagy Szűcsi HE HU
Kyra Berky Sopron GS HU
Benedek Ernhardt VA HU
Cseh Maria Karacsond HE HU
Marianna Lazorec-Sztán Ungvár Ukrajna UA
István Marik Budapest BU HU
Marjánné Tóth ÉVA Marjánné Tóth Êva Nyiregyhaza SZ HU
Tibor Marton Tünde Divat Csongor és Beregszász Beregszàsz Ukrajna UA
Terézia. Matene Turkeve JN HU
Erzsébet Mató Fót BU HU
Gáborné Matyi PETNEHAZA SZ HU
Gézáné Hérics Levél GS HU
Marianna Bozsik Budapest BU HU
Hilda Annamária Akácsos Tartán Medicom imp-exp Kft Sepsiszentgyörgy CV RO
Medovarszki Zoltán Pálné Budapest BU HU
Anikó Megyesi Szeged CS HU
Ménesi Lászlóné Baks CS HU
Zoltán Nagy Nagy Zoltán Biharkeresztes HB HU
Andrásné Sulyák Gyulaháza SZ HU
JÁNOS BÉLA MERÉNYI SÁROSPATAK BZ HU
Csaba Tóthi Vál FE HU
Csaba Mészáros Szerencs BZ HU
Károly Hornyák Pomáz PE HU
Zsófia Zalaba Muzsla SK
Miko Gabor Zéró-Home kft Gyál PE HU
Milák Géza Kecskemét BK HU
Mónika Fenyvesi Várpalota VE HU
Mária Pásztorné Rédei Eger HE HU
Imre Mirkó Edelény BZ HU
Tamás Pál Mélyépítő és Ipari Szolgáltató Kft. Balatonboglár SO HU
Klötzl Mátsás Budapest, PE HU
KATONA JÁNOS GYÖNGYÖSTARJÁN HE HU
Attila Molnár Csikszereda HR RO
Mónika Nánási Salzburg AT
László Istvánné Prisóczki Miskolc BZ HU
Péter Dr Major Debrecen HB HU
Nagy Lajos Kiskörei Polgárőr Egyesület Kisköre HE HU
Józsefné Szabó Szigethalom PE HU
Nagy Attila Nagykovácsi PE HU
Lászlóné Nagy Hajdúböszörmény HB HU
Péter Miklós Nagy Szada PE HU
Attila Zoltán Nagy Szentgál VE HU
Edit Nagy Budapest BU HU
Ferenc György Nagy Budapest BU HU
Imre Nagy Olaszfa VA HU
Nagy István Miskolc BZ HU
Árpádné Kundrák Miskolc BZ HU
Nagy Mariann Gyula BE HU
Dávid Nagy-Palócz Budapest BU HU
Noémi Nánai Budapest BU HU
Gabriella dr Lanczner Tatabanya KE HU
Gábor Németh Budapest PE HU
Mónika Szilágyiné Kapocsi Sopron GS HU
András Tóth Budaörs PE HU
László Nagy Zetelaka HR RO
Ilona Szabó Donna Divat Budapest XIII.Budapest BU HU
Noémi Őze Szeged CS HU
Noémi Zabán Budapest BU HU
Kardos Janos Hosszúpereszteg VA HU
József Németh Spiraea Kft. Gencsapáti VA HU
Andrea Banics-Varga Kehidakustány ZA HU
József Koros Budapest BU HU
Ödön Balogh Csíkszentsimon HR RO
Lehel Attila Szabó Aluforr Distribution SRL Targu Mures MS RO
Anikó Várkonyi Jaszberény JN HU
Ölveczki Lászlóné Kazincbarcika BZ HU
Töreki Ottó Otiz Wood-Food Kft. Bakonyszentkirály VE HU
Gyula Pintér Magyarpolány VE HU
Miklósné Papp Miskolc BZ HU
Koczán Mártonné Kunágota BE HU
Tamás Pálinkás Szeged CS HU
Palkó Zoltánné Atkár HE HU
Ilona Pálóczi Nyíregyháza VE HU
Dániel Brettner e.v. Galgamácsa PE HU
Péter Papp Keszthely ZA HU
Péter Arató Arató Péter e. v. Budapest PE HU
Tibor Patay Sárospatak BZ HU
páter sándorné Botpalád VE HU
Szakál Patrícia Karácsond HE HU
pauliska márton nagyhalász SZ HU
PAUL ZOLTÁNNÉ Méra BZ HU
Bernadett Papp Veresegyház PE HU
Zsuzsanna Ferkáné Pellérdi Magyar Cukorbetegek Kaposvári Egyesülete Kaposvár SO HU
Erzsebet Dr.Penzes Haltige Kfft. Makó CS HU
Péter Pandur Gerde BA HU
Peter Peteri Natur Holz Kft Barlahida ZA HU
Julianna Pintér Kecskemét BK HU
Tamás Piri Szabadidősportok Egyesülete Püspökmolnári VA HU
Klára Éva Görbéné Busa Szeged CS HU
Miklósné Popovits Termoterv Bt. Budapest BU HU
Erika Czirják Czirják Erika Pogány BA HU
Levente Petrányi Orosháza BE HU
Attila Bognár Zalaszentgrőt ZA HU
Pajger Viktor Pajger Viktor e.v. Sajólád BZ HU
György Rácz Ajka VE HU
Károlyné Bárdos Miskolc BZ HU
Tímea Rákossy Csernáton CV RO
Papné Polereczki Rozália Rákosvölgye Népi Kultúrális Hagyományörző Egyesület Budapest BU HU
Réka Pálinkó Vác PE HU
Kovács Renáta Jármi SZ HU
Gida Renáta Péterhida SO HU
Kitti Révész Budapest PE HU
László Révész Tuzsér SZ HU
Orsolya Rimai Székesfehérvár FE HU
Róbert Kiss Szeged CS HU
róbert Osváth E.v Székesfehérvár FE HU
Roland Körmös Csantavér RS
Boros Antalné, Vámospércs HB HU
Judit Balázs Kenyérvarázs Sütőipari Kft. Ózd BZ HU
RÓZSA Dudoma-Bíró Tolna TO HU
Józsefné Kovács Saját Falu. BA HU
Sándor Barnabás Rózsa Fazekasboda BA HU
Istvánné Varga SZEGED CS HU
Judit Balogh Nyiregyháza SZ HU
Ildikó Páncsity Baja BK HU
Judit Salamon Nyírbátor SZ HU
Ferenc Salánki Debrecen HB HU
Miklós Tóth Hajdúdorog HB HU
Sandorne Bácsi Dévaványa Békés megye MV
Gáborné Sas Eger HE HU
Ádám Schneider Budapest BU HU
Csilla Farkas S FAMILY-FRUIT Kispiac RS
Sándor Szabó Mezőhegyes BE HU
Réka Turcsányi Letkés PE HU
Józsefné Petrényi-Petrik Miskolc BZ HU
József Dr. Sik Dr. Sik és Társa Bt Porrogszentkirály SO HU
Simek Fülöp Perbál PE HU
Simon József Halásztelek PE HU
György Norbert Simon Simon György Norbert Velence FE HU
Tünde Julianna Sipekiné Jánosi Érd PE HU
Hajnalka Sipos Zentagunarasi Fejlesztési aLap Zentagunaras RS
andrás sipos Hajdúböszörmény HB HU
Vilmos Sipos Ököritófülpös SZ HU
Lászlóné Somogyi Abda GS HU
Dániel Kónya Somogy Gépész E.V. Karád SO HU
Zoltán Juhász Start-Bau KFT. Üröm PE HU
Takács Katalin Edukid kft Budapest VIII. BU HU
Zsigmondné Stubán Pápa VE HU
Becze-Suller Anita Nyíregyháza SZ HU
Jenő Kovács Fertőszentmiklós GS HU
Rita Sütő Budapest BU HU
Szilvia Jordanits Budapest BU HU
Ildikó Szabóová Ildikó Szabóová Balogfalva SK
Szilvia Szabóné Bíró Füzesabony HE HU
Ilona Szabó Kecskemét BK HU
Ferencné Szabó Tiszaeszlár SZ HU
Géza Szabó SAMIX Transport Kft Nagyigmánd KE HU
Szabolcs Tokaji Hajdúnánás HB HU
Nikolett Szabó Komló BA HU
Zoltán DR. Szabó Túrkeve JN HU
Mária Szanyi Kisdobrony Kárpátalja UA
Szapári Zoltánné Győr GS HU
Luca Szarka Veresegyház PE HU
Erika Kanyár “Perspektíva 49” Bt. Veszprém VE HU
Imréné Szebeni Visegrád PE HU
Magdolna Szécsi Budapest VE HU
Szegedi Blanka Mezőfele MS RO
Erzsébet Szendrey Szolnok JN HU
Lajos Szeőke Földes HB HU
Zoltan Szikszai Sarmasu MS RO
Szilágyi Kristóf Budapest BU HU
Ildikó Kovács Sopron GS HU
Töttösnè Csibi Szilvia Pellèrd VE HU
Kitti Szücsné Biro Nagyecsed SZ HU
Szekely Levente Marosvasarhely MS RO
Szabolcs Szloboda Péterréve RS
Sándor Zoltán Szoke Hodmezővásárhely CS HU
Szőke Péter Szőke Péter E.V. Dunakeszi PE HU
Katalin Szolnokné Kaczmarczyk Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola Budapest BU HU
Ilona Szőnyi Péterréve RS
Karolina Szlobida Szőnyi Péterréve RS
Róbert Szőnyi Péterréve RS
BÉLA SZOTÁK Szakonyfalu VA HU
Szücs Gergely Tire Collector Kft. Ócsa BU HU
Jánosné Szucskó Sály BZ HU
Erika Szűcsné Török Ömböly SZ HU
Bernadett Németh TaBe-Transz Kft. Isztimér FE HU
Tamás Kusz TaBe-Transz Kft. Isztimér FE HU
Enikő Tajtiné Mihályi Budapest VE HU
István Takács Miskolc BZ HU
Takácsj József Balassagyarmat NO HU
Róbertné Tamaskó 90 BK HU
Anna Tankó nincs Gyimesfelsőlok HR RO
Beáta Lörincz Lörimcz Beáta I.I. Szentegyháza HR RO
Éva Toldiné Tariska Jánd SZ HU
Sándor Tóth Beregujfalu Central Europe UA
Temesvári Laszló TEMI PC KFT. Szentendre PE HU
Zsolt Feszty Komárno SK
Tibold Medgyesi Debrecen HB HU
Györe Tibor Hatvan HE HU
Nagy Tibor Cegléd PE HU
Tihamer Ordog Agromecanic Impex SRL Lazarea HR RO
Gyula Kishegyi Fertőhomok GS HU
Mónika Éva Barsi Nagylengyel ZA HU
Zsolt Tatics Györe TO HU
Melinda Tőkés Odorheiu Secuiesc HR RO
Tibor György Torma Zalaegerszeg ZA HU
Melinda Törő Jármi SZ HU
László Török Veresegyház PE HU
András Györgyné Tóth Szeged CS HU
Tóth László Budapest BU HU
Dorottya Tóth Nyíregyháza SZ HU
Jánosné Vámos Tiszaújváros BZ HU
Katalin Tóth Dunakeszi PE HU
Tóth-Máté Imre Tóth-Máté Imre EV Tura PE HU
Mónika Tóth Kincsesbánya FE HU
Zoltán Paplanos Tranzitspeed Kft Budapest BU HU
Vencel András Tankó Győr GS HU
Mészárosné Simon Tünde Sülysáp PE HU
Miklósné Tureczki Szolnok JN HU
Horváth Ágnes Brand For You Kft. Üllő PE HU
SÁNDORNÉ DOMBI Miskolc BZ HU
Béla Varga Budapest BU HU
Vadilku Hajnalka Nyíregyháza SZ HU
Katalin Bódyné Vágó Budapest, VI. BU HU
Kati Valler Somogybabod VE HU
Sóti Attila Vajdasági Magyar Diákszövetség Újvidék (Novi Sad) RS
Sándor Váradi Hajdúnánás HB HU
Lajos Varga Sáránd HB HU
Rozália Varga Juhász Petőfiszállás BK HU
Ivánné Várnai Kiskunhalas BK HU
Varró Istvánné Tornyospálca SZ HU
Gáborné Vass Tatabánya KE HU
Árpád Székely Vass Homorodszentpeter falu HR RO
Ibolya Bodó-Vass Petőfi Sándor Általános Iskola Oroszhegy Tibod HR RO
Birgésné Velkei Éva Jászberény JN HU
Ferencné Sipos Cserszegtomaj ZA HU
Istvánné Veszelszki Kiskörös BK HU
Pálné Vezendi Edelény BZ HU
Vidra Dóra Budapest PE HU
Viktória Bíró Röszke CS HU
Dániel Bihari Gút Kárpátalja UA
Sándor Vincze Kistelek CS HU
István Virág Salgótarján NO HU
Anita Virág Tés VE HU
Zsuzsanna Lovasné Virányi Budapest BU HU
Béláné Bánhegyi Becsehely ZA HU
Loránd Virág Kölcse SZ HU
Dávid Deák-Volom Deák-Volom Dávid E.V. Karancslapujtő NO HU
Andrea Vonánè Nagy Hajdùböszörmèny HB HU
Vörös Mara Budapest BU HU
Sándorné Vrabecz Albertirsa PE HU
Dávid Kelemen Budapest BU HU
Sarolta Zalatnay Tárnok PE HU
Anna Sódarné Zemenkó Jánoshalma BK HU
Zita Viràg Onefit Szabadka RS
Zoltán Pfeifer Csokonyavisonta SO HU
Szántai Gyuláné Tiszapalkonya BZ HU
Zoltán Zakar Szentendre PE HU
Peter Vincze CASABLANCA BAR Peter Vincze Jesenské SK
Veronika Barta-Zsankó Zsennye Község Önkormányzata Zsennye VA HU
Ferencné Zseli Celldömölk p VA HU
József Zsiga Pincehely TO HU
Bereczk Zsófia Anna Budapest BU HU
Zsolt Lendvai Budapest BU HU
Péterné Zsula Biobolt Derecske HB HU
Ferencné Meizner Szombathely VA HU
Zsuzsa Sepsi Budapest BU HU
Tiborné Kiss Sárkeresztúr FE HU
Zsuzsanna Nagy Eger HE HU
Gyulane Kopcsandi Szombathely VA HU

2020 Q1 pályázatunk kedvezményezettjei:

Márciusi zárás

 

First Name (Billing) Last Name (Billing) Company (Billing) City (Billing) Country Code (Billing)
“Németh László” Kulturális és Egyesület Németh László Kulturális és Ifjúsági Egyesület Mezőszilas HU
Acsai József Veszprém HU
Ádám Kontó Csepreg HU
Adrienn Hatos-Tóth Szentlőrinc HU
Ágnes Kőváriné dr. Bartha Kecskemét HU
Ágnes Ekres-Szévald Baja HU
Ágnes Berecz Budapest HU
Ágnes Nagyszegi-Vass Budapest HU
Ágnes Bessenyei Csongrád HU
Ágnes Soosné Szigetvári Munka-Kör Alapítvány A Hallássérültekért Budapest HU
Ajtai Zsolt Sarkadi Roma Nemzetisegi Onkormanyzat Sarkad HU
Akos Herke Zalakaros HU
Ákos Nagy Székesfehérvár HU
Ákos Szekeres Budaörsi Brazil Jiu Jitsu és Judo Integrált Küzdősport Egyesület Budaörs HU
Ákosné Nagy Budapest HU
Alexandra Szabó Salgotarjan HU
Ancsa Marton Art on Me kft Körmend HU
andras krajnyik cargomoda kft göd HU
András Császi Császi András Ev Budapest HU
András Bondar Debrecen HU
András Tóth Budapest HU
András Bene Zaránk HU
András Votisky Sz-Épület 83 Kft. Budapest HU
András Szabo Dzuro Söhne BT Budapest HU
András és Adorján Pölöskefő HU
Andrea Nagyné Szabó Szeged HU
Andrea Balló Dunaharaszti HU
Andrea Dávidné Balázs Budapest HU
Andrea Fenyves Torokbálint HU
Andrea Molnár Kéthely HU
Andrea Márkus Gödöllő HU
Andrea Ács Sárvár HU
Andrea Szalkai Szalkai Andrea EV. Budapest HU
Angéla Bozsoki Kaposvár HU
Angéla Némethné Kertesz Bakonynána HU
Anikó Kanócz Nyíregyháza HU
Anikó Orosz Nyíregyháza HU
Anikó Vargáné Kerti Kisújszállás HU
Anikó Kaiserné Giczi Budapest HU
Anikó Vindisch Kőszeg HU
Anikó Blazicsek Kvalitás Csepeli Diákok Tehetséggondozó Alapítványa Budapest HU
Anita Leibinger Dunaföldvár HU
Anita Tóth Nyírpazony HU
Anita Györkös Oroszlány HU
Anita Rózsavölgyiné Papdi Sándorfalva HU
Anita Seres Farkaslyuk HU
Anita Antalné Fehérvári Miskolc HU
Anna Pappné Suszter Borsodnádasd HU
Anna Petró Sámsonháza HU
Annamária Hajnalné Kirilla Berettyóújfalu HU
Annamária Kovacsik Pázmánd HU
Antal Zsuzsanna Szombathely HU
Aranka Garai Szeged HU
Ármin Szabó Tamaseu RO
Árpád Török Réde HU
Árpádné Jandó Győr HU
Árpádné Szentesi Tokaj HU
Attila Sike egyéni vállalkozó Győr HU
Attila Szlotta Balatonalmádi HU
Attila Tőzsér Gyenesdiás HU
Attila Matécsa Matécsa Attila e.v Nyíregyháza HU
Attila Horváth Nemzeti Adó- és Vámhivatal Nyugdijasainak Országos Szövetsége Budapest HU
Bácskai Gábor Budapest, XV. HU
Bajkán Istvánne Mezökovácsháza HU
Bak Andrásné Hajdúnánás HU
Balázs Bocsor Bocsor Balázs EV. Sződliget HU
Balázs Sándor Horváth Miske HU
Balázsné Illés Nyíregyháza HU
Balint Sandor Vlahita RO
Bálint Fodor Békéscsaba HU
Bálintné Csikós-Nagy Dunaújváros HU
Bán Józsefné Mezőkövesd HU
Bányik Ibolya Szentes HU
Bartha Andi Csobanka HU
Beáta Makóné Balla Bőcs HU
Beáta Steierlein Veszprém HU
Beatrix Hintersehrné Szőke Kiskunhalas HU
Beatrix Kovács BioRitmus Tehetségsegítő Egyesület Pécs HU
Béla Gyöngyi Biharugra HU
Béla Kapinya EV. Orfü HU
Bela Attila Damo ELMO SRL Sepsiszentgyorgy RO
BÉLÁNÉ PLANGÁR SZIGETSZENTMIKLÓS HU
Bence Kiss Csongrád HU
Benjámin Szabó Pécs HU
Bernadett Gróf – Nyireti Betti Ruha Kuckója Tatabánya HU
Bettina Hülvely Túristvándi HU
Bors Máté Tiszakécske HU
Botond Gadányi Tisabo Team Kft Zalaegerszeg HU
Bozsoki Richárd Nagybajom HU
Brigitta Nagy Hódmezővásárhely HU
Brigitta Hamar Nyárlőrinc HU
Buzás Sándorné Törökszentmiklós HU
CZILLE RÓBERT Darány HU
Csaba Bulátkó Nyíregyháza HU
Csaba Žitňár EUROFORWARDING s.r.o. Gemer SK
Csaba Oláh Eger HU
Csaba Iván Győr HU
Csaba Kolumbán ASOCIAȚIA KOLY DANCE CLUB EGYESULET Székely-Udvarhelyi RO
Csabáné Kelemen Csempeszkopács HU
Csák György Spiritusz Egyesület Budapest HU
Császár Alex Bácsszőlős HU
Császár Gyuláné Leányfalu HU
Csilla György Komló HU
Csilla Cser Nincs,magánszemély vagyok. Solt HU
Dancs László Hévíz HU
Dániel Márk Molnár Hajdúdorog HU
Danilescu Csaba Attila Kaszaper HU
Dénes Ferencz Bélapátfalva HU
Dóra Homlok Szombathely HU
Dori István Budapest HU
Dr. Csákiné Márk Anna Magyar Művelődési Társaság Szárliget HU
Drazen Vukic Barcs HU
Edgár Németh Poroszló HU
Edit Sápi Gyál HU
Edit Pfeifer Lábod HU
Edit Bérces Esztergom-Kertváros HU
Edit Nagy Nagykáta HU
Edit Novák Pilis HU
Elemér Papp Esztergom HU
Elzita Márta Miskolc HU
Emese Horváth Röszke HU
Engi János Nemesbikk HU
Enikő Megyesi Vác HU
Enikő Kormos Vámosmikola HU
Erdősi István Péter Abaújszántó HU
Erdős-Mózes Emese Tünde Debrecen HU
Erika Soós Őszölő Világ Egészségügyi, Szociális és Oktatási Alapítvány Zsámbok HU
Erika Takács Hallássérültek Kultúrájáért Alapítvány Budapest HU
ERIKA PÁL PÁL ERIKA EXPERT CONTABIL JOSENI RO
Erika Balázsné Varga Mr Szekszárd HU
Erika Jakab Zoltánné Napkor HU
Erika Nagyné Kovács Murony HU
Erika Molnár Domaszék HU
Erika Borsodi Budapest HU
Erika Angelovics TALLYA HU
Ernőné Fenyvesi Budapest HU
Erzsebet Micsko Erd HU
Erzsébet Lengyel Dr. ONKOHELP ALAPITVÁNY Budapest HU
Erzsébet Fülöp Létavértes HU
Erzsébet Ruzsa Parohia Reformata Jebuc Jebucu RO
Erzsébet Erdős Budapest HU
Erzsébet Pozderka Rákóczifalva HU
Erzsébet Novákné Lovas tiszaalpár HU
Erzsébet Huszka Jenőné Kiskunfélegyháza HU
Eszter Simon Szombathely HU
Eszter Németh Sümeg HU
Eszter Papp Eger HU
Eszter Mátyásné Károly Nyíregyháza HU
Etelka Kormány Esztergom HU
Éva Horváth Budapest HU
Éva Tárnokiné Berencsi Barcs HU
Éva Csizmár Hangony HU
Éva Groniewski Budapest HU
Éva Tóth Kőszeg HU
Éva Loránd Ajka HU
Éva Kuki Tiszadob HU
Éva Bodnárné Záborszki Bodnárné Záborszki Éva egyéni vállalkozó Bükkaranyos HU
Éva Göndörné Márton Szigethalom HU
Fábián Borbála Etyek HU
Faragó László Héthatár Nemzetismereti Egyesület Gyöngyös HU
Ferenc Lövei gyomaendrőd HU
Ferenc Petrich Dunakeszi HU
Ferencné Kozma Debrecen HU
Ferencné Linka Szeged HU
Ferencné Grósz Budapest HU
Ferencné Márkus Budapest HU
Ferencné Páll Hajdúszoboszló HU
Ferencné Tégla Mocsa HU
Frank Dezsőné Klárafala HU
Gábor Veres Budapest HU
Gábor Brassai Kecskemét HU
Gábor Steiner Budapest HU
Gábor Veres Budapest HU
Gábor Sepsi Győr HU
Gaborne Barcsi Budapest HU
Gáborné Fazekas Görbeháza HU
Gabriella Bódor Érd HU
Gedeon Füzi Csörög HU
Gergő Bécsi Piricse HU
Gergő Homoki Debrecen HU
Gina Tóthné Kovács Szentes HU
Gréta Szántó Tata HU
Gréta Klemovics Hajdúböszörmény HU
Gulyás Tamásné Rábaszentandrás HU
Gusztávné Balázsfalvi AMBRIEL Szolgáltató Központ Kft. HU
Gyöngyi Rapavi Mohács HU
Gyöngyi Keményné Fazekas Nyírcsászári HU
Gyöngyi Gánya Székelyudvarhely RO
György Komándi Mogyoród HU
György Moca Vállaj HU
György Horváth Batis Kft Szekszárd HU
György Zimonyi Szeged HU
György Dr.Szabó Mediserv Bt Keszü HU
György Csák Spiritusz Egyesület Budapest HU
György Lugossy Lugossy György Debrecen HU
Györgyi Gieber Csömör HU
Györgyné Fűr Verpelét HU
Györgyné Vitéz Nyíregyháza HU
Győzőné Pap Tázlár HU
Gyula József Müller e.v, Gyöngyös HU
Gyuláné Koritár Taktaharkány HU
Hadházi Máté Három Mozgás VSE Debrecen HU
Hagaráné Ördög Ildiko SÁNDORFALVA HU
Hajda Melinda Döbrököz HU
Hajnalka Jakab Székelyudvarhely RO
Hajnalka Aranka Kiss Kiskunfélegyháza HU
Heléna Arián Múlt értékeivel a tudatos jövőért egyesület Budapest HU
Henriett Zoltánné Novák Budapest HU
Horváth Teréz Budapest HU
Horváth Lászlóné Zsadány HU
Ibolya Leményi Viola Virágbolt Rábapatona HU
Ida Mike Miskolc HU
Ihász Bence Győr HU
Ildikó Gaál Budapest HU
Illés Balázsné Nyíregyháza HU
Ilona Faragó Püspökladány HU
Ilona Árváné Balmazujváros HU
Imola- Katalin Pál Csikszentimre RO
Imre Kovács Apagy HU
Imre Csordás Tarany HU
Imre Tatár Miskolc HU
Imréné Herczeg Csanádapáca HU
Imréné Ács-Sánta Zsombó HU
IMRÉNÉ PETŐ CSIKOSTÖTTŐS HU
Irena Jaskuld Jaskuld Irena Salgotarjan HU
Írisz Ujj Budapest HU
István Hoffer ev. Nyíregyháza HU
István Vidó Nyíradony HU
István Hornyai Gávavencsellő HU
István Bogdán Lesenceistvánd HU
István Mészáros Debrecen HU
István Szabó Budapest HU
István Bürge Pécs HU
István Szilveszterné Gera Szeged HU
istvánné Veres Nyíregyháza HU
Istvánné Kovács Budapest HU
Istvánné Köllő Budapest HU
Istvánné Zelenák Székesfehérvári HU
Istvánné Pintér Vállalkozó Szigetvár HU
Istvánné Barabás Beled HU
istvén wirth Jászárokszállási Népfőiskolai Társaság . Jászárokszállás HU
Iván Borsiczky Szekszárd HU
Izabella Veronika Szabo Samo&Sab SRL Sacueni, RO
Izolda Emilia Trifoi Nagybánya RO
János Darula Makó HU
János dr Zöld Veszprém HU
János Mladoniczki Tatabánya HU
János Lukácsi Szabadszállás HU
János Kancsó Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó KLub Egyesület Tótkomlós HU
János Simon Győr HU
jános vigh Fácánosvendégház Szegvár HU
János Károly Bodó Siklós HU
János Tamás Szatina Érd HU
Jánosné Stettner Pécs HU
Jánosné Nagy Nyíregyháza HU
Jánosné Varga Gyál HU
Jánosné Nánai Budapest HU
Jánosné Papec Baksa HU
Jánosné Szücs Pécsvárad HU
Janusko Árpád Utrine RS
Jenő Imre Horvát Budapest HU
Jolán Horváthné Gogán Mezőszilas HU
József Torma Bágyogszovát HU
József Bánhegyesi Szigetszentmiklós HU
József Sinka SEVAX Ingatlan Zrt. Balatonmáriafürdő HU
József Gulyás Székesfehérvár HU
József Hegedűs Budapest HU
József Tamás Dorog HU
József Farkas Kibéd (Chibed) RO
József Mag Tass HU
József Ferkovics Szombathely HU
József Torma Torma József e.v. Bágyogszovát HU
József Gulyás Székesfehérvár HU
József Tibor Szabó Cserkút HU
Józsefné Krizsán Benkő Gyula Környezet és Természetvédelmi Oktatóközpont Egyesület Mezőtúr HU
JÓZSEFNÉ KOZÁRI NAGYKANIZSA HU
Józsefné Gáspár Taktaszada HU
Józsefné Salamon Madaras HU
Józsefné Krizsán Benkő Gyula Környezet és Természetvédelmi Oktatóközpont Egyesület Mezőtúr HU
Józsefné Dr.Szántói Zalaegerszeg HU
Józsefné Krizsán Kaán Károly Országos Terészet és Környezetismereti Versenyért Alapítvány Mezőtúr HU
Józsefné Bán Helesfa HU
Judit Fülöpné Tóth Kaposvár HU
Judit Kovácsné Szarvas Eger HU
Judit Tarcsai-Koncz Úny HU
Judit Kaszonyi Nyiregyháza HU
Judit Ramocsa Ramocsa Judit ev. Debrecen HU
Judit Csaba Veresegyház HU
Judit Kővári Kál HU
Judit Emese Nagy Nagy Judit Emese-Expert contabil Sepsiszentgyorgy RO
Julianna Dudás Siófok HU
Julianna Ungvári Tatabánya HU
Julianna Patkós Attiláné Szentendre HU
Julianna Borus Extrémvarázs Moha HU
Jutka Kálmán Budapest HU
Kakuk Bernadett Cece HU
Kaltenecker Annamária Budapest HU
Kamilla Göcsei Pécs HU
Karolina Bodnárné Kiss Füzesabonyi Pöttömke Óvoda és Bölcsőde Füzesabony HU
Károly Szalai Miskolc HU
Kassai Csaba Miskolc HU
Katalin Gyuricza Szombathely HU
Katalin Szilágyiné Kovács nem cég Poroszló HU
Katalin Péli Győr HU
Katalin Kiss Kerepes HU
Katalin Árva Mgr. Katalin Árva Senec SK
Katalin Ojtozi-Nagy Göd HU
Katalin Rick Fót HU
Katalin Begovácz Felsőszentmárton HU
katalin szendi tiszabercel HU
Katalin Surányiné Szabó Mezőcsát HU
Katalin Magureanu Liada RO
Katalin Dombi Vanyarc HU
Katalin Kiss Kaposvár HU
Katarína Hatyina Búcs SK
Katica Cseh Milla Apartman Szentendre HU
Kávásy Gergely Cserszegtomaj HU
Keller Erika Orosháza HU
Képes Jánosné 1955 Bánréve HU
Kft. Magistre Magistre Kft. Tatabánya HU
Kiss Tiborné Budapest HU
Kitti Németh Kiskunmajsa HU
Klára Balogh Hangfestő AMI Réde HU
Klára Balláné Lestyán Hajdúszoboszló HU
Klausz Titusz Tatabánya HU
Klein Dagmar Budapest HU
Kocsány Roland Gyula HU
Kokas Tiborné Győr HU
Kósa Csaba Attila Uz Bence Állatorvosi Rendelő SRL Vlahita RO
Kovács Krisztina Budapest HU
Kovács Tibor Feked HU
Kovács Dunai Andrásné Dunai Otthoni Szakápolásiés Szolgáltató Bt.. Tatabánya HU
Közhasznú Egyesület Süttő Község Óvodásaiért, Bölcsődéseiért Süttő Község Óvodásaiért, Bölcsődéseiért Közhasznú Egyesület Süttő HU
Kristóf Sándor Szabó K+K GoGreen Hajdúböszörmény HU
Krisztina Horváthné Vida Pécs HU
Krisztina Király Pócsmegyer HU
Krisztina Fodor Békéscsaba HU
Krisztina Sivó Sivó Krisztina egyéni vállalkozó Békéscsaba HU
Krisztina Drotár Drotár Krisztina Borsodnádasd HU
Krisztina Ispán Sóly HU
Krisztina Gaál Budapest HU
Krisztina Virág Virág Krisztina Rozália e.v Szeged HU
Lajos Papp Hajdúszoboszló HU
Lajos Nagy Isaszeg HU
Lajos Kenyeres Kiszombor HU
Lajos Herke Zalakaros HU
Lajos Teklovits Réde HU
Lajos Attiláné Szemere Siklós HU
Lajosne Kereszi Tiszagyenda HU
Lajosné Kocsis Kocsis Lajosné e.v. Budapest HU
Lajosné Szabó Gyermely HU
Lajosné Nagy Pécs HU
Lajosné Tóth Rábaszentandrás HU
László Reviczki Pásztó HU
László Nyiri Nyiri László e.v. Sonkád HU
László Simon Vásárosnamény HU
László Luczó Piro- Ment Szolg.Bt. Csanádpalota HU
László Lami Lami László ev. Kecskemét HU
László Wágner Kecskemét HU
László Szabadi Gyömrő HU
László Magyar Kaposvár HU
László Veress Budapest HU
László Mátravölgyi Budapest HU
László Csőszi Kecskemét HU
László Molnár Püspökladány HU
Lászlóné Csipszer AJKA HU
Lászlóné Németh Veszprém HU
Lászlóné Liszka Fürged HU
Lászlóné Tihanyi Nagyigmánd HU
Lászlóné Hunka Felsőtold HU
Lászlóné Berki Berki Lászlóné /magánszemély/ Debrecen HU
Lászlóné Kalmár Tiszasūly HU
Lászlóné Kovács Nyíregyháza HU
Lázár Lászlóné Kecskemét HU
Légár Zoltán Őrtilos HU
Lendületben az Európai Fiatalokért Soltvadkert HU
Magai Ágota Becsvölgye HU
Magdolna Józsáné Veligdán Miskolc HU
Magdolna Nagy Debrecen HU
Magdolna Topics Pusztamonostor HU
Magdolna Borsos Borsos Magdolna I.I. Gyergyócsomafalva/CIUMANI RO
Mari Petrányiné Szentendre HU
Mária Suploczné Káloz HU
Mária Kiss Dobri HU
Mária Csiba Dunajský Klátov SK
Mária Farkas Budapest HU
Mária Karacs Marcali HU
Mária Kántor Tiszaföldvár HU
Mária Nagyné Zsoldos Sarkadkeresztúri “Törpicur” Alapítvány Sarkadkeresztúr HU
Mária Alvic Budapest HU
Mária Szélné Kálmán Mátraverebély HU
Mária Anikó Megyeri Szécsény HU
Marianna Horváth Balatonederics HU
Marianna Tóth Salgótarján HU
Marietta Kecskés Békésszentandrás HU
Márk Ludmán Ada RS
Márta Torda Szentendre HU
Marton Anikó Göd HU
Máté Györgyné Békéscsaba HU
Melinda Dömötörné Könnyüd Rábaszentandrás HU
Mészáros Ivett Tapolca HU
Mészáros Istvánné Busy Bee Óvoda Telki HU
Mihály Török Mezőhegyes HU
Miklós Juhász Nagykanizsa HU
Miksa Beer Backa Topola RS
Módos Ferenc Kapuvár HU
Módos Èva Vasarosnameny HU
Módos Ferenc Kapuvár HU
Mogyorósi Erzsébet Szigethalom HU
Moldován László Parajd RO
Molnár Róbert Molagro Kft Fajsz HU
Molnár Tamás Doboz HU
Molnár Leventéné Ibrány HU
Molnár Róbert Molagro Kft Fajsz HU
Monika Szabados Megyaszo HU
Monika Cziborová Radvan nad Dunajom SK
Mónika Magyarosi SC DIO MK INVEST SRL Marossárpatak RO
Must Kinga Zimandcuz RO
Nagy ENIKŐ FÜZESGYARMAT HU
Némethné Fehér Beáta Cserszegtomaj HU
Nikolett Kisné Kisbágyon HU
Nikoletta Péter Szabó Kiskunhalas HU
Nix Zsuzsanna Sopron HU
Nora Sebestyén Hérics Budapest HU
Nóra Fehér Tatabánya HU
Norbert Prohászka P Norb Építő Kft. Hódmezővásárhely HU
Norbert Attila Szép Hatvan HU
Orsolya Bilkó Komárom HU
Orsolya Kemenes Tamásné Fábián Bernecebaráti HU
Orsós János Rinyabesenyői Romákért Egyesület Rinyabesenyő HU
Otto Almacht Balaton Jövőjéért Alapítvány Balatonszarszo HU
Pakot Jánosné Dunaharaszti HU
Palkó Annamária Tataháza HU
Pálmai Erika Bénye HU
Pálmainé Szabó Éva Szentendre HU
Pálné Szekrényesi Éva Sárrétudvari HU
Pataki Lászlóné Ramocsaháza HU
Patrícia Tuboly Ajka HU
Paula Puskadi Esztergom HU
Péter Töttössy Balatonvilágos HU
Péter Halmos Halmos Péter Gyula HU
Péter Árva ARPEKA Senec SK
Péter László László Péter EV. Bük HU
Piroska Pigniczki Kistelek HU
Póka Jánosné Kétegyháza HU
Pro Kft. Mozgáskorlátozottak Egyesülete Kalocsa és Vidéke Kalocsa HU
Rátai Róbertné Jánoshalma HU
Réka Solymosi-Tege Szabadszállás HU
Renáta Rácz Ren Line Fonalbolt Kft. Érd HU
Richárd Kovács Miskolc HU
RICZNÉ KOPEZDA ÁGNES NYÍREGYHÁZA HU
Rita Yaacov Nyíregyháza HU
Rita Uri-Kovács Budapest HU
Rita Kereki Budapest HU
Rita Harangozó Marcali HU
Robert Maurer Szatmárnémeti RO
Róbert Bergendi Levél HU
Roland Bozsoki Nagybajom HU
Roland Szin Csongrád HU
Rozália Hársvólgyiné Sárospatak HU
Rozman Tamás Kunpeszér HU
Salamon Richárd Attila Salamon Richárd Attila e. v. Nagysáp HU
Salamon Richárd Esztergom HU
Sandor Varga dr Orosháza HU
Sandor Frigyesi Rezi HU
Sándor Szakál Kelebia HU
Sándor Konyhás magánszemély Siklós HU
Sándor Katona Jászapáti HU
Sándor Buda Veszprém HU
Sándor Bodor Tapolca HU
Sándor Balla Dunaegyháza HU
Sándor Frigyesi Rezi HU
Sándorné Sūtő PUSPOKLADANY HU
Sándorné Kulcsár Petőfibánya HU
Sándorné Szitó Berettyóujfalu HU
Sándorné Markos Érd 2030 HU
sándorné kmellár gyomaendrőd HU
Sándorné dr Kelemen Eger HU
Sándorné Nagy Érd HU
Sándorné Kapcsos Miskolc HU
Sándorné Tóth Pécs HU
Sándorné Gyarmathy Göd HU
Såndornė Mihåly Jåszberėny HU
Sára Vozár Vozár Sára e.v. Békéscsaba HU
Sárközi György Kartal HU
Sarolta Damó Breaza RO
Simon Sándor Szigetvár HU
Siska Antal Sándorfalva HU
sneider csaba Miskolc HU
Szatmári Patrícia Hosszúhetény HU
Székely Csaba Tiszavalk HU
Szelmák Gyula Lászlóné internetes kiskereskedelem Záhony HU
Szencz József Balázs Marcali HU
Szilágyi Lajos Nyíregyháza-Oros HU
Szilveszter Csigó Győr HU
Szilvia Tömöri Agard HU
Szilvia Bánfiné Sódar Jánoshalma HU
Szilvia Marsal Tömörkény HU
Szóka Zsuzsanna Gyál HU
Szōllősi Làszló Szöllősi László egyéni vàllalkozo Cserkeszőlő HU
Szőcs Mária Magdolna Sat Tusnad RO
Szrnka János Szrnka János egyéni vállalkozó Érd HU
Tamara Rudas Lenti HU
Tamas Olexa Ipoly Manufaktúra NKFT Balassagyarmat HU
Tamás Hidvégi Jászberény HU
Tanító Lajos 8784 Kehidakustány HU
Tarr Tarr Nagykanizsa HU
Temesvári Csanád Ács és Társai Kft. Sásd HU
Terkán Noémi Ráckeve HU
Tetyana Oszicsánszky Anasztazia Bábolna HU
Tibay Rózsa Kecskemét HU
Tibor Takács Udaörs HU
Tibor Lengyel Lengyel Tibor EV Balatonföldvár HU
Tibor Kincses 1961 Pécs HU
Tiborné Rein Esztergom HU
Tiborné Csetényi Győrújbarát HU
Tiborné Bogdán Százhalombatta HU
Tiborné Taskovics Kunfehértó HU
Timea Kovacs-Pável Kocsord HU
Timea Szabó-Lipka Biatorbágy HU
Tímea Bajczura Miskolc HU
Tímea Seres Tim-Style Kft. Gödöllő HU
Tímea Kovács Eger HU
TOTH ERZSEBET TÂRGU MUREŞ RO
Tóth Jánosné Szanda HU
Tóthné Kálózi Erzsébet Szabadszállás HU
Trefán Földgép Kft Trefán Földgép Kft BUDAPEST HU
Turupoli Tamás e.v Keszthely HU
Tünde Kiss Lászlóné Sachinger Felsőlajos HU
Tünde Szabóné Faragó Enying HU
Tünde Máyer Pécsvárad HU
Tünde Dobó Hajdúböszörmény HU
Tünde Kovácsné Mészáros Eger HU
Tünde Fedics Nyírbátor HU
Tünde Mária Rada Gödöllő HU
Urbàn Mihàly Esztergom HU
Valéria Rohály Nyíregyháza HU
Vári Zsuzsanna Zalaszentbalázs HU
Veronika Szimkó Bodnárné Miskolc HU
Veronika Farkas Szeged HU
Viktor Tokovics Csongrád HU
Viktória Vörös Vörös Viktória EV Somogysárd HU
Viktória Vörös Zalakaros HU
Viktória Cseresznye VictoriaVarázslat Gárdony, Agárd HU
Vivien Kovács Budapest HU
Vörös István Nádasd HU
Yvette Pongrácz Pécs HU
Zoltán Dr. Havasi Veterán Rendőrök Országos Szövetsége Budapest HU
Zoltán Markocsány SP OPTIMUM Kft Budapest HU
Zoltán Antal Barczi Andornaktálya HU
Zoltánné Varga Hajdúböszörmény HU
Zoltánné Zoltánné Mándok HU
Zoltánné Ördög Szeged HU
Zoltánné Nagy-Juhák Szászberek HU
Zoltánné Szeredi Balatonfőkajár HU
Zsigmond Nagy Szatmárcseke HU
Zsigmondné Juhász Kaposvár HU
Zsófia Pásztor Budapest HU
Zsolt Vura SZKHSE Szentendre HU
Zsolt Varga Rácalmás HU
Zsolt Lajos Lengyel Debrecen HU
Zsuzsanna Gajda- Polyák HU
Zsuzsanna Orosházi Kecel HU
Zsuzsanna Nagy Budapest HU
Zsuzsanna Szabó Hajdúszoboszló HU
Zsuzsánna Fábián Geszt HU
Zsuzsanna Rózsa Péntek Dédestapolcsány HU

2019 Q4 pályázatunk kedvezményezettjei:

Decemberi zárás

First Name (Billing) Last Name (Billing) Company (Billing) City (Billing) Country Code (Billing)
Adrienn Bánkuti Székesfehérvár HU
Ágnes Drótos Edelény HU
Ágnes Mesteryné Pődör Boba HU
Ágnes Sonkolyné Nagy Budapest HU
Ágnes Nagy Borzavár HU
Anda János Törökbálint HU
András Attila Sopron HU
András Zelenák Budapest HU
ANDRÁS BORUZS SZEGHALOM HU
András Votisky Sz-Épület 83 Kft. Budapest HU
András Kuruc Domaszék HU
András Pintér Jelnyelvi Tolmácsok a Hallássérültekért Alapítvány Budapest HU
Andrásné Kosztik Nyíregyháza HU
Andrea Szilágyi Debrecen HU
Andrea Pappné Darabi “Commercial 2003” Bt Mátészalka HU
Andrea Pappné Darabi Számadó Centrum Kft Mátészalka HU
Andrea Kovácsné Elmer Szentkirály HU
Anett Völgyesi VPA Power Kft Kaposvár HU
Anikó Rózsás Enying HU
Anikó Csikász Sopron HU
Anikó Kopácsi Kopácsi Anikó e.v. Győr HU
Anita Szabo Oroshaza HU
Anita Szabóné Harázi Miskolc HU
Anita Geszler Dunaalmás HU
Anita Klement Kecskemét HU
Anna Hegyiné Rudolf Sásd HU
ANNAMÁRIA CSÁNYINÉ PAVLÓ 1981 HATVAN HU
Antal Ambrus Hajdúnánás HU
Antal Dániel Kékes Budapest HU
Any Vágnerné Eger HU
Attila Ádám Békéscsaba HU
Attila Mócza Őzes Vendégház Kecskemét HU
Attila Csaba Gaál Dunakeszi HU
Balázs Csepely Veszprém HU
Barna Bakcsi Budapest HU
Beatrix Varróné Pomázi Anantabea Bt. Budapest HU
BELA PORSZTNER TOPOSVINUM Oradea RO
Béla Bende Kiskunhalas HU
Béláné Hegyi Tiszaföldvár HU
Benőné N agy Kiskunhalas HU
Bessenyei György Békéscsaba HU
Bettina Vöröss Budapest HU
Boglárka Brigitta Horvàth Szombathely HU
Bolla Ferencné Marcsi Pusztamiske HU
Boriné Nagy Klára Tápióbicske HU
Brigitta Lőrinc Kisgyőr HU
Cintia Madarász-Vajda Lepsény HU
Czugh Mária Magyarszombatfáért Hagyományőrző és Faluszépítő Egyesület Magyarszombatfa HU
Csaba Réti Vámosszabadi HU
Csaba Gőz Steam Building Kft. Eger HU
Csaba Lászlóné dr.Kecskés Gödöllő HU
Csák Ildikó L.M.V. kft Budapest HU
Csehi Erik Dunapataj HU
Csuka Tamas Magán Pápa HU
Dalma Margareta Marczika Craiesti Adămuș RO
Dániel Kreutz Budapest HU
Dánielné Kern Sárbogárd HU
Darabi János e.v. Ópályi HU
Darabi Gábor Ópályi HU
Darvai Gábor Dorner Tourist 2014 Bt Tiszafüred HU
Dávid Schwezoff Dunakeszi HU
Dávid Marhás Marhás Dávid e.v. Hódmezővásárhely HU
Dávid Páll Nyíregyháza HU
Dávid Boglárka Dávid Boglárka Egyéni Vállalkozó Hangya Diszkont és Füstölt Árú Kereskedés Komló HU
Dobozi Gábor Dobozi Gábor egyéni vállalkozó Tatabánya HU
Dömölki Zsolt Dömölki Zsolt ev Örbottyán HU
Dr Fülöp Erzsebet Hungary Siklos HU
Dr. Keszthelyi Beáta Orosháza HU
Dr. Szél Csaba Mátraverebély HU
Dr. Vehrer Adél Győr (Ménfőcsanak) HU
Emese Vékási Budapest HU
Ernő Emilné Goór Miskolc HU
Érseki Szent József Kollégium Eger HU
Ervinné Pálfi Pécs HU
Erzsébet Bajna Budapest HU
Erzsébet DR Fülöp Medi-Home Bt Siklós HU
Erzsébet Rácz Szeged HU
Erzsébet Forgony Székely HU
Erzsébet Kovácsné Fodor Debrecen HU
Eszter Tóth Bartha László Debrecen HU
Eszter Szabóné Baja Tiszacsege HU
Etelka Dragunné Lógó Komló HU
Éva Morgenstern Morgenstern Éva “e.v.” Salgótarján HU
Éva Munkaruházati Kft Karcag HU
Éva Haklár Balatonalmádi HU
Éva Gigor Szociális és Gyermekjóléti Önkormányzati Társulás Csalás-és Gyermekjóléti Szolgálat Lakitelek HU
Éva Klára Szabó Hódmezővásárhely HU
Farkas Máté Gönc HU
Ferenc Szaksz Dunaújváros HU
ferenc toth EuroDESIGN Tform Kft Budapest HU
Ferenc Szilágyi Szeged HU
Ferencné Sallai 1990 Paks-Dunakömlőd HU
Ferencné Deák Kazincbarcika HU
Ferencné Török Hajdúböszörmény HU
Ferencné Bene Nagyréde HU
Gabor Revesz Bacsalmas HU
Gábor Fróman Szeged HU
Gábor Nagy Inárcs HU
Gábor Dósa Miskolc HU
Gáborné Matics nincs Kunszentmiklós HU
Gabriella Dr. Paréjné Tóth szellemi szabadfoglalkozású tervező Budapest 1119 HU
Gabriella Felméri SC MULTICOLOR DESIGN SRL Nagykároly RO
Gabriella Némethné Gévai Polgárdi HU
Gabriella Takacs Budapest HU
Gabriella Katona Gödöllő HU
Gál Zoltán Bekecs HU
Gellért Nemes Debrecen HU
Gergely Vigh Egyéni Vállalkozó Mezőkövesd HU
Gergő Papp Újfehértó HU
Géza Nagy Székesfehérvár HU
Gézáné Novák Vásárosnamény HU
Gizella Jónás Ózd HU
Gyöngyi Tar Szernye UA
Györgyné Mészáris Jászberény HU
Györgyné Frisovszki Hernádnémeti HU
Gyula Jeruska Dánszentmiklós HU
Happy Clean Kft Happy Clean Team Kft Sorkifalud HU
Hegyi Robert Arad RO
Helén Juhászné Kincses Salgótarján HU
Heléna Kanavosz Heléna-CO Kft Levél HU
Helga Rottenbucher Zirc HU
Hosszúpályi Óvoda És Mini Bölcsőde Hosszúpályi Óvoda és Mini Bölcsőde Hosszúpályi HU
Huber Viktória Jászberény HU
Ildikó Bozsikné Szendrői Vácrátót HU
Ildikó Nagy Tisza-parti Cukorbetegek Egyesülete Szeged HU
Ilona Gazda Budapest HU
Ilona Pállné Dengi Nyíregyháza HU
Ilona Lívia Kocsis Marosvásárhely RO
Imre Kajor Kajor Szilvia EV Göd – Felső HU
Imre Kovács Pécs HU
Imre Puskás Ibrány HU
Imre Kertész Nyíregyháza HU
Imréné Lénárt Mezőfalva HU
Irén György Jenőfalva RO
Irén Székelyné Ország Hajdúnánás HU
István Nemes Nyíregyháza HU
István Győrfi Győrfi István E.v Baja HU
István Gábor Gulis NAGYKÁTA HU
István Károlyné Eperjesi 1963 Miskolc HU
Istvánné Tótok Zebegény HU
Istvánné Nemes Nyíregyháza HU
Istvánné Varga Miskolc HU
Istvánné Varga Ráckeve HU
Izing Viktor Budapest HU
JANCSÓ ISTVÁN ÁRPÁDNÉ KISVÁRDA HU
Janka Jancsa-Bathó Budapest HU
János Poczik Székesfehérvár HU
János Vida Dombóvár HU
János Benedek Csongrád HU
János Steinbach Pécs HU
János Dulovics E.V. Hajdúdorog HU
János Dér Eger HU
János Schmidt Etra kft Tát HU
János Hevesi Békéscsaba HU
János Horváth Szigetszentmiklós HU
Jánosné Debreczeni 5711 HU
Jánosné Tercsi Lakitelek HU
Jánosné Kiss Kisfarmer bt. DARUSZENTMIKLÓS HU
Jánosné Tóth Mohács HU
Jánosné Balogh Inlernet.com Tótkomlós HU
Jánosné Marika Korsós Madaras HU
Jerabek Antal Kistarcsa HU
Joli Gaál Ráckeve HU
Jozsef Harold Dr Harold József ev Budapest HU
József Blaskó Veszprémvarsány HU
József Dülk Nagyesztergár Községi Polgárőrség Nagyesztergár HU
József Sági Kozármisleny HU
József Gergely Balatonboglár HU
József Farkas Győr HU
József Velebny Veresegyház HU
József Papp Szigetszentmiklós HU
József Lajos Kovács Debrecen HU
Józsefné Urbán Vizsoly HU
Józsefné Bollók Abasár HU
Józsefné Rapi Mátraderecske HU
Józsefné Somlóvári Tiszafüred HU
Józsefné Ilyés Andornaktálya HU
Judit Almási Kiskunfélegyháza HU
Judit Brumár Bakonszeg HU
Judit Sitku Zala HU
Judit Mátyás Hács HU
Julianna Malikné Felföldi Bercel HU
Kálmán Kapuvári Várpalota HU
Kapás Pál Gödöllő HU
Károly Kálvári Tata HU
Károlyné Hudomiet Gyömrő HU
Kata Csurkó Miskolc HU
Katalin Pékné Varga Göd HU
Katalin Piri Révfülöp HU
Katalin Vincz Székesfehérvár HU
Katolikus Általános Iskola Szent Margit Kunadacs HU
Kelemen Rita Hajdúszoboszló HU
Kisréti Zsuzsa Vajta HU
kiss iren budapest HU
Kiss Zoltán György ÉRD HU
Klárika Berkóné szilágyi Szeged HU
Klaudia Kitti Karacs Győr HU
Kovács Lászlóné Pécs HU
Krisztina Oláh-Badi KrisztArt Maksa RO
Krisztina Horváthné Körmendi Budapest HU
Kurucz Istvánné Debrecen HU
Kurucz Ferencné DERECSKE HU
Láda István Miskolc HU
Lajos Fekete Érték-Termék Szociális Szövetkezet Monor HU
Lajos Fekete Dömös HU
lajos Fábián Balatonakarattya HU
Lajos Turbacs Tatabánya HU
Lajosne Kovavs Mezőkövesd HU
Lajosné Greffer Vasszécseny HU
László Stephaics Sávoly HU
László Mörk Hévíz HU
László Glózer Ajka HU
László Csokona Csokona Kft. Érd HU
László Kovács Isztimér HU
László Tóth Onga HU
László Szabó Szombathely HU
László Sebők Kecskemét HU
László József Németh Miskolc HU
LÁSZLÓNÉ TÖRÖK SOPRON HU
Lászlóné Kakuk Boda HU
Lászlóné Kovács Rétság HU
Lászlóné Halász Zalaszentgrót HU
Lehelné Bálint Lions Klub fonyód Fonyód HU
Lengyelné Kiss Timea Nyéklàdhàza HU
Livia Góré Miskolc HU
Lívia Louber szécsénke HU
Magdolna Szilágyi Budapest HU
Mák Károlyné Szombathely HU
Mák Dóri “Mák Dóri-Divatbemutató kicsit másképp” Alapítvány Szombathely HU
Margit Kulcsárné Varró Sajóbábony HU
Maria Hubai Pasztó HU
Mária Menyhártné dr. Zsiros Adony 2457 HU
Mária Konta Budapest, XV. HU
Mária Balázsné Jobbágy Debrecen HU
Mária Ráczné Paksa Torony HU
Mária Grüll-Győrfi Ajka HU
Mariann Semjéni Ebes HU
Mariann Matraine Valiczko Budapest HU
Marianna Kun Nap Szegvár HU
Marietta Éva Soóky Nagyházi Művészeti Alapítvány Alsóbogát HU
Márk Farkas Csősz HU
Márta Fodorné Mesterházy Gérce HU
Mátyás Judit Hács HU
Mester Miklós Bocskaikert HU
Mihály Andorfer Tatabánya HU
Mihály Szabó Budapest HU
Mihályné Kerezsi Balkány HU
Miklós Pál Környei Szekszárd HU
Miklosne Egervari Tárnok HU
Miklósné Gubás Abaújszántó HU
Molnar Melinda Zirc HU
Molnár László Budapest HU
Mónika Elevenné Krizsó Balatonkenese HU
Morvai Csaba Bacska topolya RS
Náfrádi Éva Kecskemét HU
Norbert Győri Győri Norbert E.V. Ságújfalu HU
Norbert Bánszki Monorierdő HU
Norbert Artur Schek Satu Mare RO
Oláh Andrea Oláh Andrea E. V. Balmazújváros HU
Pálnok Endre Báta HU
Péter Bliszkó Tenzió 2004 Kft Miskolc HU
Péter Sándor Budapest HU
Péterné Szőke Ősi HU
Posánszkiné Mihályné Sajóörös HU
Renata Petz Eger Kapui Kulturális Alapítvány Eger HU
Richárd Holubecz Know-How-R Solutions Bt. Győrzámoly HU
Ripsz Ferenc Bátonyterenye HU
Rita Gazdag Szentlászló HU
Sàfràny Bertalan Kazincbarcika HU
Sandor Suha Gyöngyös HU
Sandor Schwarcz Budapest HU
Sandor Szoke Hajdúsámson HU
Sándor Dede Dede Sándor EV. Kaba HU
Sándor Nagy Mesterszállás HU
Sándor Józsefné Elek Monostorpályi HU
Sándorné Göncző Hajós HU
Sándorné Dr Őze Cibakháza HU
Sarolta Wátz Vác HU
Simonné Finta Ildikó Sióagárd HU
Somosi Zoltán Göncruszka HU
Szajcz Katalin Tápiószecső HU
Szanyi Ágnes Bogyiszló HU
Szaszkó Benedek Mobile Lodging Kft Kapolcs HU
Szendi Ildikó Gyomaendrőd HU
Szilvia Kállainé Bilecz Laskod HU
Szilvia Szöllősy Veszprém HU
Szilvia Pallerné Tóth Szigetvár HU
Szűcs Istvánné Szécsény HU
Takács György Kiskunféleháza HU
Tállai Örs Lenti HU
Tamas Bozsik Miskolv HU
Tamás Kozák Szolnok HU
Tamás Teleki Bèkèscsaba HU
Tamás Zoltánné Kis Székesfehérvár HU
TAMÁSNÉ SZABÓ Piliscsaba HU
Tarjáni Gyula Tarjáni Gyula E.V. – kisadózó Szeged HU
Temesfalvi Péter Ostoros HU
Tibor Sztankó Nógrádsáp HU
Tibor Besenyi PM Visio Kft. Budapest HU
Tiborné Sira Kölcse HU
Tímea e.v. Szenczi-Pető Nagykőrös HU
Tóth Róbert Derekegyház HU
Tóth Lajosné Zsadány HU
Tóthné Szabó Andrea Ikrény HU
Tünde Hegyi Arad RO
Tünde Ferkóné Egyed Nógrádszakál HU
Tünde Teréz Bolla Vecsés HU
Varga Ferenc Hatvan HU
Varga Ferenc Kétkerék Kisáruház és Szervíz Sárbogárd HU
Varga Miklòs Péter Gyermely HU
Viktória Erdély Erdély Viktória e.v. Győrújfalu HU
Vilmosné Koralewsky Budapest IV. HU
Vince Fórián-Szabó Budapest HU
Vinolta Kft Albertirsa HU
Zoltán Csoma Szegilong HU
Zoltán Pék Sopron HU
Zoltán Bálint Nyíri Budapest HU
Zoltanne Szurdoki Miskolc HU
Zoltánné Novák Kaposhomok HU
Zoltánné Kovács Csegöld HU
Zorka Laczkó Balkány HU
Zsani József Pápa HU
Zsófia Faluvégi Pécs HU
Zsolt Hover Magyargyerőmonostor (Manastireni) RO
Zsolt Elek Nyíregyháza HU
Zsombor Laczkó Balkány HU
Zsuzsanna Csorba Kecskemét HU
Zsuzsanna Lázár Pécs HU


Pályázatok előzménye:

ARCHIV PÁLYÁZATOK MEGTEKINTÉSE

A jelentkezéskor megadott pályázók neveit tüntettük fel! Az esetleges elírásokért felelősséget nem vállalunk!

Xpertstudio Kft meghirdette 2016 Januárjában a Digitális Világ pályázatát amelyre a www.cegpalyazat.hu oldalon lehetett jelentkezni! Pályázatok feldolgozása túlnőtt a tervezet kereteken, ezért a TEES Technológia az Esélyegyenlőségért Nonprofit Kft kiszervezte ezt a feladatkőrt, hogy gyorsabb, több és színvonalasabb pályázatokat tudjon befogadni!